
Електрична сковорода промислова СЕМ-0.5-01 "Майстер", чаша 74 л
64 394 ₴
- В наявності
- Код: СЭМ-0.5-01 Мастер
- +380 (67) 168-89-67Отдел продаж
Електрична промислова сковорода є професійним харчовим обладнанням, яке має поверхню для смаження, розташовану в невеликому поглибленні з чавуну. Поверхня для смаження має розмір - 0.2 кв.м.
Для зручності передбачена кришка з ручним механізмом для її підняття. Для стікання конденсату передбачена спеціальна ємність. Регулювання температури здійснюється за допомогою реле.
Ця позиція у виконанні "Майстер":
- верхня панель, кришка, передня частина - нержавіюча сталь;
- облицювання - сталеві з полімерним покриттям.
Характеристики:
- Об'єм чаші - 74.0 (л)
- Внутрішні габарити чаші - 945 х 520 х 145 (мм)
- Час розігріву чаші до 200°С - 25.0 (хв)
- Діапазон регулювання температури - +50 - +300 °С
- Габарити - 1330 х 750 (850) х 850 (мм)
- Модель - СЕМ-0.5-01
- Тип установки - Підлоговий
- Потужність - 8.8 (кВт)
Детальнішу інформацію про розміри, комплектацію та вартість Ви можете отримати, зв'язавшись із нашим менеджером.
+380503793556
+380671688967
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 8.8 кВт |
| Об'єм чаші | 74 л |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Чавун |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1330 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Промислова сковорода |
| Стан | Нове |
| Вид | Теплове обладнання |
| Потужність | 8.8 (кВт) |
| Габарити | 1330 х 750(850) х 850 (мм) |
| Модель | СЕМ-0.5-01 |
| виконання | Майстер: верхня панель, кришка, передня частина — нержавіюча сталь; облицювання — сталь із полімерним покриттям. |
| Тип установки | Підлоговий |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Час розігріву чаші до 200°С | 25.0 (хв) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Внутрішні габарити чаші | 945 х 520 х 145 (мм) |
- Ціна: 64 394 ₴










