Термос армійський, польовий на 24 л
Призначений для зберігання і перевезення гарячої їжі.
Застосовується для потреб армії, лікарень, виїзного харчування.
Температура їжі в термосі +60 С зберігається до 6 годин, а температурою +30 С - зберігається до 24 годин.
Характеристики:
- Об'єм - 24.0 (л)
- Вага - 12.0 (кг)
- Висота - 455.0 (мм)
- Довжина - 442.0 (мм)
- Ширина - 292.0 (мм)
Для консультації та замовлення звертайтеся за номерами:
+380503793556
+380671688967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 24 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Вага | 12 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термос армійський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴











