Топ продаж
-9%

Термос армійський харчовий, військовий термос для їжі, 12 літрів
6 595 ₴
6 030 ₴
- В наявності
- Код: ТАП1-12
+380 (50) 379-35-56
Отдел продаж- +380 (67) 168-89-67Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Термос армійський, польовий на 12 л
Призначений для зберігання і перевезення гарячої їжі.
Застосовується для потреб армії, лікарень, виїзного харчування.
Температура їжі в термосі +60 С зберігається до 6 годин, а температурою +30 С - зберігається до 24 годин.
- Об'єм - 12.0 (л)
- Вага - 9.0 (кг)
- Висота - 285.0 (мм)
- Довжина - 442.0 (мм)
- Ширина - 292.0 (мм)
Для консультації та замовлення звертайтеся за номерами:
+380503793556
+380671688967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 12 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Вага | 9 г |
| Ширина горловини | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Термос армійський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 030 ₴










