Промислова електрична плита - професійне харчове обладнання, яке служить для приготування їжі у великих обсягах. Незамінне обладнання для місць громадського харчування і великих кухонь.
Електрична плита для ресторану обладнана конфорками, що вмикаються окремо одна від одної і утворюють суцільну стільницю. З боків конфорки є вільні місця з нержавіючої сталі для гарячих страв.
Дана позиція ЕПК-6Б «Еталон» виконана:
- верхня панель - нержавіюча сталь;
- передні облицювання - нержавіюча сталь;
- бічні облицювання, задня панель - оцинкована сталь;
- полиця - оцинкована сталь.
Характеристики:
- Вага - 130.0 (кг)
- Кількість конфорок - 6 (шт)
- Матеріал робочої поверхні - Сталь
- Тип конфорок - Плоскі
- Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь
- Габарити - 1420 x 700 x 850 (мм)
- Тип установки - Підлоговий
- Потужність - 18.0 (кВт)
Детальнішу інформацію про розміри, комплектацію та вартість Ви можете отримати, зв'язавшись із нашим менеджером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Для суден |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 18 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Кількість зон нагріву | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 130 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електроплити |
| Стан | Нове |
| Вид | Промислові електроплити |
| Потужність | 18.0 (кВт) |
| Габарити | 380 (В) |
| виконання | ЕТАЛОН |
| Тип установки | Підлоговий |
| Оснащення | Стенд (без жарочної шафи) |
| Кількість конфорок | 6 (шт) |
| Розмір жарочної поверхні | 1420 x 700 x 850 (мм) |
| Тип конфорок | Плоскі |
- Ціна: 47 586 ₴











