Промислова електрична плита - професійне харчове обладнання, яке служить для приготування їжі у великих обсягах. Незамінне обладнання для місць громадського харчування і великих кухонь.
Електрична плита для ресторану обладнана конфорками, що вмикаються окремо одна від одної і утворюють суцільну стільницю. З боків конфорки є вільні місця з нержавіючої сталі для гарячих страв.
Дана позиція ЕПК-4Б «Стандарт» виконана:
- верхня панель - нержавіюча сталь;
- передні облицювання - сталь із полімерним покриттям;
- бічні облицювання, задня панель - оцинкована сталь;
- полиця - оцинкована сталь.
Характеристики:
- Вага - 87.0 (кг)
- Кількість конфорок - 4 (шт)
- Матеріал робочої поверхні - Сталь
- Тип конфорок - Плоскі
- Потужність конфорок - 4 х 3.0 (кВт)
- Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь
- Габарити - 1200 x 700 x 850 (мм)
- Модель - ЕПК-4Б
- Тип установки - Підлоговий
- Потужність - 12.0 (кВт)
Детальнішу інформацію про розміри, комплектацію та вартість Ви можете отримати, зв'язавшись із нашим менеджером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ефес |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 12 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | чавунна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Кількість зон нагріву | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 87 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Автоподжиг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1200 x 700 x 850 (мм) |
| Стан | Нове |
| Вид | Промислові електроплити |
| Оснащення | Стенд (без жарочної шафи) |
| Тип конфорок | Плоскі |
| Потужність конфорок | 4 х 3.0 (кВт) |
| Модель | ЕПК-4Б |
| виконання | СТАНДАРТ |
| Тип установки | Підлоговий |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Кількість конфорок | 4 (шт) |
| Потужність | 12.0 (кВт) |
| Тип | Електроплити |
- Ціна: 33 623 ₴











