
Приймальна горловина сміттєспуску універсальна, робоча довжина 600 мм
3 600 ₴
- В наявності
- Код: ПГУ101
+380 (50) 379-35-56
Отдел продаж- +380 (67) 168-89-67Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Незамінне обладнання на будівельному майданчику - це будівельний сміттєрозкид. Його головне завдання - безпечне і зручне видалення сміття з будівельних ділянок. Сміттєспуски складаються з приймальних горловин, ланок сміттєспуску, сполучних елементів, а також спеціальних металевих кронштейнів і гасителів швидкості.
Сміттєспуск може бути зібраний у будь-якій послідовності.
Приймальна горловина сміттєспуску - одна з обов'язкових деталей сміттєпроводу будівельного.
Вага горловини 11 кг. Робоча довжина 600 мм.
Для отримання більш детальної інформації та консультацій щодо вибору сміттєспусків та іншого будівельного обладнання, ви можете залишити заявку або зв'язатися з компанією за контактними телефонами:
+380503793556
+380671688967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Верхній діаметр | 535 мм |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Нижній діаметр | 365 мм |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції сміттєскиду | Приймальна секція |
| Ширина | 535 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Приймальна горловина мусороспуска |
| Вид | Мусороспуск |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Робоча довжина | 600.0 (мм) |
| Довжина елемента | 750.0 (мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











